Jak mohu platit

Máte na výběr, co se týče způsobu plateb. Ve všech případech máte jistotu bezpečného nákupu.

V internetových stránkách www.mukhair.cz může kupující uhradit kupní cenu tímto způsobem:

platební karty :
  po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu společnosti GoPay, kde zadáte potřebné údaje. Platba proběhne okamžitě, pokud je transakce autorizovaná.

dobírka :
 za zboží zaplatíte až při převzetí zboží kurýrovi (PPL CZ) nebo v zasielkovna.cz. (Možnost platby kartou). Dobírka je zpoplatněna částkou 25, – Kč  (včetně DPH). Poplatky jsou účtovány třetími společnostmi jako PPL CZ a Zásilkovna s.r.o. a ne Muk Haircare Česká republika.

online bankovní převod :
 po přijetí Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Platba je realizována online prostřednictvím internetového bankovnictví Vaší banky a přes bezpečnou platební bránu společnosti GoPay. (Platba 24, MojePlatba, ePlatby, ČSOB, mPeníze, Era, Fio banka, UniCredit Bank). Za zboží zaplatíte předem na bankovní účet. Po přijetí platby odesíláme zboží neprodleně s tím, že Vás informujeme o termínu doručení.

Google Pay :
 je služba, která umožňuje jednoduché placení online na internetu. Pro placení online v e-shopech je třeba mít kartu uloženou ve svém Google účtu nebo v rámci prohlížeče Chrome. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu společnosti GoPay, kde zadáte potřebné údaje. Platba proběhne okamžitě, pokud je transakce autorizovaná.