O nás

muk™ je provokativní australská značka profesionální péče o vlasy, která se po svém založení v roce 2006 v australském městě Melbourne vydala na cestu za budováním značky, která jde proti všem ostatním značkám v oblasti vlasové péče. Její vizí bylo vytvořit sortiment produktů, které nejenže překonají přední výrobce, ale získají představivost a pozornost nasyceného trhu, jenž je zaplaven „vědeckým“ žargonem a pohádkovými sliby.

První produkt „Hard muk“ byl uveden na trh koncem roku 2006. Značka muk s pouhým jedním produktem dosáhla úspěchu ze dne na den. Díky jasně zbarvenému hliníkovému obalu, rošťáckým názvům produktů a provokativní reklamě ji znal každý. O deset let později získala vedoucí postavení na australském trhu s produkty vlasové péče. Stala se oblíbenou značkou u spotřebitelů po celém světě a je distribuována do devatenácti zemí.

Výrobky této značky (34 produktů základní péče, 5 produktů zvláštní péče s obsahem arganového oleje a 6 nejvíce prodávaných elektrických zařízení) dokážou naplnit potřeby každého spotřebitele.

muk™ není jen značka skvělých produktů. Je to také kultura, životní styl a životní postoj.

A je to hlavně 100% nezávislá australská značka.

Všechny produkty muk byly schváleny organizací PETA. (People for the Ethical Treatment of Animals)

Chcete-li se dozvědět více o našich výrobcích vlasové péče, sledujte nás na Instagramu a Facebooku.

Multi Award Winning